Kontakta oss

Du kan alltid nå oss på tel +46 (0) 8-556 306 80, på något av direkttelefonnumren nedan eller via nedanstående kontaktformulär.

Kontaktformulär

Namn
Telefon
Företag
E-post

Meddelande:


 
Jag samtycker till att mina personuppgifter lagras i enlighet med AR Medias integritetspolicy.




Redaktion
Lennart Alexandrie
tel +46 8 556 306 93
lennart.alexandrie@armedia.se
Publisher

 

Försäljning
Deniz Baykal
tel +46 8 556 306 89
deniz.baykal@armedia.se
Försäljningschef Skandinavien
Carlos Cisternas
tel +46 8 556 306 83
carlos.cisternas@armedia.se
Detektor International

Produktion
Marika Thelenius
tel +46 8 556 306 85
marika.thelenius@armedia.se
Produktionschef
 
Cecilia Thorell
tel +46 8 556 306 94
cecilia.thorell@armedia.se
Webbutvecklare
Vjeko Konc
tel +46 8 556 306 90
vjeko.konc@armedia.se
Webbutvecklare

Prenumeration/Ekonomi/Administration
Anette Friberg
tel +46 8 556 306 84
anette.friberg@armedia.se
Administratör
Ekonomi
tel +46 8 556 306 80
ekonomi@armedia.se


AR Media International AB    Tel +46 (0) 8-556 306 80